W poniedziałek, 4 lutego, w Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji w Bestwinie odbył się Konkurs Wiedzy o Euro 2012.
Kto strzelił reprezentacji pierwszego gola w czasie Euro 2012, który z polskich zawodników został ukarany, jako pierwszy, w ME czerwoną kartką, który z włoskich piłkarzy nie wykorzystał rzutu karnego w ćwierćfinale Euro 2012, który z byłych wybitnych piłkarzy obecnych na Euro 2012 odsłonił swoją gwiazdę w Alei Gwiazd Sportu w Cetniewie, który piłkarz po nieudanych mistrzostwach Europy kupił sobie wyspę, by polować na jelenie, to tylko niektóre spośród 246 pytań przygotowanych przez jury konkursu, które tworzyli: Grzegorz Boboń, Łukasz Wojsław i Jerzy Zużałek.
Bezbłędnie na wszystkie pytania odpowiedział Norbert Czana z Janowic, nota bene, najmłodszy uczestnik konkursu. Zadziwił wszystkich swoją wiedzą i refleksem w ostatniej rundzie, kiedy zawodnicy oglądając na monitorze zdjęcia zawodników i akcje, z których padały bramki zdobył komplet punktów zgłaszając się za każdym razem, jako pierwszy do odpowiedzi.
Drugie miejsce zajął Adrian Skrudlik z Kaniowa, z jednym punktem mniej na swoim koncie niż zwycięzca, a trzecie miejsce przypadło Jakubowi Ślósarczyk z Bestwinki.
Gratulacje zwycięzcom złożył wójt, Artur Beniowski i wręczył im nagrody, a na koniec, jako przecież zagorzały kibic, poprosił o pytania dla siebie i trzeba przyznać, że poradził sobie dosyć dobrze, ale w starciu zwłaszcza z Norbertem i Adrianem musiałby uznać ich wyższość.

64fa61afc0aafefb76134a3447abaf5bd1c19b97_245x196_Q75

Informacja udostępniona przez: gminabestwina.info

Za pozwolenie umieszczenia na naszej stronie dziękujemy.

Komentowanie wyłączone.

Theme Albizia autorstwa itx, tłumaczenie: WordpressPL