Zgodnie z zapowiedzią, dzień 25.02.2013r. był dniem otwartym w „Tęczowym Zakątku”

W zakładce „Telewizja Janowice” można oglądnąć krótki film promujący przedszkole.

Basen z piłeczkami stanowi istotny element dziecięcej sali zabaw. Dzieci ćwiczą w niej m.in. sprawność i gibkość. Tęczowy Zakątek w Janowicach jest jedynym w okolicy edukacyjno-sportowym dla dzieci, które dysponuje takim sprzętem.

jpg (1 z 1)

W przedszkolu Tęczowy zakątek dzieci mają bardzo dobrą opiekę. Przeciętnie na 6-cioro dzieci przypada jeden opiekun, dzięki temu możemy zwracać większą uwagę na postępy w rozwoju dziecka oraz niepokojące zachowania. Najlepszej jakości sprzęty służą lepszej edukacji dzieci i zapewniają im możliwość rozwoju.

jpg (1 z 10)

Zajęcia z garncarstwa stanowią uzupełnienie edukacji przedszkolnej i są ciekawą formą spędzenia czasu z dziećmi. Zajęcia uczą wytrwałości i sprawności manualnej.

jpg (2 z 10)

Nauczyciele chętnie wspierają pracę małych artystów i podpowiadają ciekawe rozwiązania. Oryginalne dzieła sztuki stanowią dla rodziny miłe prezenty na święta czy inne uroczystości.

jpg (3 z 10)

Równomierny rozwój umiejętności plastycznych, wiedzy oraz sprawności fizycznej pozwala naszym dzieciom osiągać lepsze rezultatu w każdej z tych dziedzin. Od dawna wiadomo, że ten, kto się dobrze uczy osiąga również dobre wyniki w sporcie i sztuce.

jpg (4 z 10)

Budujemy nowe talenty wspólnie z rodzicami. Każda forma rekreacji sportowej zwiększa odporność na choroby cywilizacyjne.

jpg (5 z 10)

Angielski „na sportowo”. Naszym atutem są wysokiej jakości zajęcia z native speakerem, który w formie zabawowej przekazuje umiejętność posługiwania się tym językiem. Dzieci po jednym miesiącu zajęć bawią się już słówkami i angielskimi piosenkami.

jpg (6 z 10)

Figlosalka jest jednym z elementów naszych zajęć. Ponadto, dla dzieci spoza naszego przedszkola salka będzie od maca udostępniana bezpłatnie do korzystania w obecności rodziców. Zasady korzystania z salki przedstawione będą na nowej stronie internetowej, która ruszy 14-03-2013 r.

jpg (7 z 10)

Huśtawka w figlosalce pozwala cieszyć się zabawą także w niepogodę.

jpg (8 z 10)

Trampolina przyciąga dzieci. Stanowi istotną atrakcję w Sali i pozwala wykorzystać energię zgromadzoną w młodych ciałach. Dzięki temu nasze dzieci lepiej śpią.

jpg (9 z 10)

Komentowanie wyłączone.

Theme Albizia autorstwa itx, tłumaczenie: WordpressPL