Aktywna sobota uczniów z Janowic

6 października 2016
by

 

a

Pożegnanie lata czy powitanie jesieni? – Aktywna sobota uczniów z Janowic

Październik rozpoczęliśmy górską wędrówką.  W sobotę, 1 października,  wzięliśmy udział w XV Jubileuszowym Powiatowym „Rajdzie Brązowego Liścia” Kozy 2016.

Prawie 30 uczniów z klas III-VI  i trzech naszych absolwentów  wraz z opiekunami: Moniką Krężelok, Karoliną Wróbel  i Jolantą Kuczyńską postanowiło w aktywny sposób spędzić tę przepiękną,  jesienną sobotę. Z Janowic wyruszyliśmy o 8.05, a wróciliśmy do nich o 15.00. W tym czasie pokonaliśmy trasę rajdu, czyli: Przełęcz Przegibek – Gaiki- Przełęcz „U Panienki” – Kozy.
Janowiccy rajdowicze spisali się fantastycznie i kolejny raz pokazali wszystkim, że wędrówka z nimi to sama przyjemność. W atmosferze życzliwości, wysokiej kultury i nieustających rozmów przebyliśmy  trasę i dotarliśmy na metę, gdzie czekała na nas grochówka i różne konkurencje. Dwóm Piotrom, jednemu z klasy szóstej a drugiemu z trzeciej, udało się pokonać rywali i uzyskać  wysokie lokaty w zawodach, w ten sposób wygrali rakiety do tenisa stołowego. Szkoda tylko, że mogli brać w nich udział tylko pojedynczy uczniowie, a nie wszyscy chętni.

   

Dziękujemy wszystkim za wyczarowaną atmosferę i radość, którą dała nam wszystkim sobotnia wędrówka, opiekunowie: M. Krężelok, K. Wróbel i J. Kuczyńska

Jolanta Kuczyńska – ZSP Janowice

Źródło: http://www.bestwina.pl/index.php?str=2&id_news=2247

Komentowanie wyłączone.

Poprzedni wpis
«
Następny wpis
»
Theme Albizia autorstwa itx, tłumaczenie: WordpressPL