Rolkowisko 2013

19 maja 2013
by

1

Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom, Młodzieży i Rodzinom ,,Z sercem na dłoni” zaprasza na „Rolkowisko”, które odbędzie się 25 maja 2013 roku na terenie Bielskiego Parku Technologicznego Lotnictwa, Przedsiębiorczości i Innowacji w Kaniowie (dojazd od strony Czechowic-Dziedzic ulicą Górniczą, obok kopalni Silesia). Impreza rozpoczyna się o godzinie 11.00 od biegu Open (ok. 1,5 km), w którym mogą wziąć udział wszyscy bez względu na wiek i płeć. Następnie rozegrane zostaną biegi w poszczególnych kategoriach wiekowych: przedszkolaki i zerówki, klasy I-III, klasy IV-VI, gimnazjum, szkoły średnie i starsi.
Organizatorzy przewidzieli także zabawy, slalomy na rolkach, wspólną naukę jazdy, a także pokaz, jaki zaprezentują freestylowcy z Katowic i Sosnowca.
Warunkiem uczestnictwa w imprezie jest okazanie pisemnej zgody rodzica bądź prawnego opiekuna na udział w „Rolkowisku” (dotyczy to wszystkich poniżej 18 roku życia). Należy także zabrać kask i ochraniacze (jeśli ktoś posiada).
Do zdobycia puchary ufundowane przez wójta gminy Bestwina oraz Przewodniczącego Związku Zawodowego „Kadra” przy PG „Silesia” a także medale i upominki.
Opiekę medyczną nad imprezą sprawować będzie Służba Maltańska.
Wzór zgody zamieszczony jest poniżej. W razie pytań można dzwonić: 698606182 (Iwona), 501434935(Marcin).
Na miejscu będzie czynny bufet. Serdecznie zapraszamy!
Pobierz drukw formacie .pdf

Pobierz druk w wordzie

Komentowanie wyłączone.

Poprzedni wpis
«
Następny wpis
»
Theme Albizia autorstwa itx, tłumaczenie: WordpressPL